Proces powstania parkingu na Młyńskiej

 

W dniu 22 sierpnia 2008 roku na ulicy yńskiej firma spod Poznania sprowadza ciężki sprzęt, aby rozpocząć na terenie naszej wioski prace brukarskie. Ma zostać ułożony parking o powierzchni 560m2 zaczynając od kościoła, a kończąc przed remizą strażacką.  Prace przebiegały bardzo sprawnie i bardzo szybko, świadczy to tylko o dobrej organizacji pracy firmy i szefa.

Prace przy parkingu rozpoczęto w dniu 22 sierpnia po godzinie 1300 a w zaledwie tydzień parking był już gotów do odbioru, czyli 29 sierpnia późnym wieczorem. Firma pracowała od świtu do zmierzchu, ale efekty było widać z dnia na dzień. Można sobie to zobaczyć na uwiecznionych zdjęciach w naszej Foto Galerii.
 

Nie można tu też zapomnieć o dobrym sercu mieszkańców, Pani kucharki - proboszcza jak również samorządu wiejskiego oraz zarządu OSP, którzy częstowali pracowników kawą, pączkami, zupą a na koniec prac zorganizowali pożegnalnego grilla.

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac i mamy nadzieję, że pracownicy firmy również miło będą wspominać naszą wieś.